Naši partneři

GERFLOR

Skupina Gerflor vytváří, vyrábí a obchoduje s inovativními, dekorativními a trvale udržitelnými řešeními v oboru vinylových podlahových krytin a povrchových úprav. Vyvíjíme specifické podlahové krytiny a řešení povrchových úprav stěn, které splňují veškeré požadavky v oblasti bydlení, zdravotnictví, školství, sportu, maloobchodu, průmyslu, kanceláří, ubytovacích zařízení i dopravních prostředků. Skupina Gerflor má na svém kontě několik světově uznávaných obchodních značek, jedná se například o tyto produkty: Taraflex®, Mipolam®, Tarabus®, DLW®, Connor Sports®, Sportcourt® a Gradus®.

Odkaz na výrobce: https://www.gerflor.cz/

TARKET

Tarkett je světovým lídrem v inovativních podlahových řešeních pro všechny obytné místnosti: ložnice, koupelny, obývací pokoje, pracovny, chodby, dětská pokoje a kuchyně. Společnost Tarkett nabízí rozsáhlý sortiment podlahových výrobků včetně vinylových rolí a dílců, koberců, kobercových čtverců a dřeva. Podlahová řešení Tarkett jsou navržena tak, aby vytvářela přátelské prostory pro lidi, které kombinují skvělý design, lepší kvalitu vnitřního ovzduší a celkovou pohodu.

Odkaz na výrobce: https://www.tarkett.cz/

FORBO

Forbo Flooring System je celosvětový hráč na poli vysoce kvalitních komerčních podlahovin a komplexního řešení projektů podlahy zahrnující Linoleum Marmoleum, Vinyly, Luxusní vinylové dílce, Sametový vinyl, Kobercové čtverce a Vpichované koberce.

Odkaz na výrobce: https://www.forbo.com/flooring/cs-cz/

FATRA

Fatra, a.s. je tradičním českým výrobcem vinylových podlah – LINO Fatra, vinylové dílce, plovoucí vinylové podlahy, které nabízíme v dekorech dřevo, kámen, koberec. Speciální typy podlah splňují i požadavky na odvod elektrostatického náboje. Široký sortiment vinylových podlah doplňují svařovací šňůry, podlahové lišty, schodišťové hrany nebo PVC obklady. Společnost má zavedený a certifikovaný systém jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001.

Odkaz na výrobce: https://www.fatrafloor.cz/

IVC

Zlepšujeme produktivitu a pocit pohody prostřednictvím podlahových řešení zohledňujících naši budoucnost, která vytvářejí produktivní pracovní prostory, vylepšují prostředí obchodů, mění dům na domov, vytváří základy pro vzdělávání, mají výborné hygienické vlastnosti, jsou odolné proti skluzu a jsou stylové. Bez ohledu na to, s jakým projektem přicházíte, naše společnost vám může nabídnout podlahové řešení přesně podle vašich potřeb. Přesahujeme hranice podlah a dodáváme kvalitu, kreativitu, trvanlivost a udržitelnost v každém odvětví. Naše vinylové podlahy a kobercové čtverce přinášejí na všech místech spokojenost.

Odkaz na výrobce: https://www.ivc-commercial.com/cs-cz

WEBER

Divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

Komplexní řešení pro podlahové systémy, pro všechny typy podkladů, za pomocí všech druhů aplikací: ruční i strojní zpracování. Příprava podkladů pro podlahové krytiny, včetně penetrací.

V naší nabídce naleznete: Penetrace, podlahové potěry a betony, samonivelační vyrovnávací stěrky, epoxidové podlahy, lepidla na finální podlahové krytiny.

Odkaz na výrobce: https://www.cz.weber/podlahy

THOMSIT

75 let, tedy již od roku 1946, vyvíjí značka Thomsit produkty v oblasti podlahových technologií v prvotřídní kvalitě, aby obstály i v těch nejnáročnějších podmínkách ke spokojenosti všech zákazníků. 75 let si neustále buduje svou důvěru a drží krok a laťku velmi vysoko.

Odkaz na výrobce: https://www.thomsit.cz/

BASF

Průmyslové a dekorativní podlahy od společnosti BASF jsou určeny pro široké spektrum uživatelů. Jednotlivé systémy zajišťují komplexní řešení všech požadavků kladených na různé typy podlah. Jednotlivé typy produktů splňují konkrétní výkonová, technická a estetická kritéria. Společnost BASF pod značkou Master Builders Solutions dodává různé cementové vsypy, systémy na epoxidové a na polyuretanové bázi, a také systémy pro nejnáročnější podmínky.

Odkaz na výrobce: https://www.basf.com/cz/cs.html

BOSTIK

Globální výrobce lepidel a tmelů Bostik s déle než 125 letou tradicí, pokrývá širokou škálu výrobků a systémů pro hydroizolace a sanace stavebních konstrukcí, stejně jako dokončovací stavební řemesla (podlahy, obklady, fasády, malíři, výplně atd.). Stranou nestojí ani bohatý sortiment lepidel a tmelů, nacházejících uplatnění ve výrobním a zpracovatelském průmyslu.

Odkaz na výrobce: https://www.bostik.com/global/en/